01.01.2002 tarihinde Kadir Öztürk tarafından kurulan ÖZTÜRK OTOMOTİV Toyota Özel Servisimiz Toyota markası ürün gamında bulunan her modelin bakım, onarım, Yedek Parça, elektrik, elektronik, kaporta ve boya işlemlerinde profosyonel kadrosuyla, son teknolojiye uyumlu test cihazları ve servis ekipmanlarıyla değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Toyota markası altında Haziran 1993 yılından itibaren (yrd. Teknisyen, teknisyen, pro teknisyen ve formen ) farklı görevlerde bulunduğumuz yaklaşık 19 yıllık tecrübemizle değerli müşterilerimize en uygun, en ekonomik ve en hızlı şekilde aktarabilmek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.
Bir fark yaratmak, eski ve demode yöntemleri değiştirmek için çıktığımız bu yolda en büyük gücümüz dürüstlük ve samimiyetimizdir. Öztürk Otomotiv olarak çıktığımız bu yolda vizyonumuz;müşteri memnunuyetini en üst seviyeye çıkarmak ve güvenirlilik kazanmaktır. Dürüstlük ve şeffaflık bizim birinci prensibimizdir. Öztürk Otomotiv çatısı altında tüm dostlarımız ve müşterilerimizle bir aile olgusu oluşturmaktır.
Misyonumuz; Otomotiv sektöründe Toyota markalı araçların bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerinde geniş ürün yelpazesi, yüksek hizmet kalitesi, en uygun fiyat politikası, rekabetçi konumu ile tercih edilen, Antalya ve çevresinde önde gelen bir servis konumuna gelmektir.
Temel değerlerimiz; dürüstlük , müşteri memnunuyeti, yenilikçilik, rekabetçi yapı, değişim ve sürekli gelişim, samimiyet ve şeffaflık’tır. Müşterilerimizin, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işte en iyi olmak bizim birinci hedefimizdir.
10.10.2012 tarihinden itibaren de aynı zamanda CHERY Markasının yetkili servisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. TSE 12047 onaylı Servisimizde aynı anda eksoz emisyon ölçümüde yaparak çevereye olan hassasiyetimizi de göstermek istiyoruz. Değişen ve gelişen şartlara uyum sağlamak ve hizmet anlayışımızı geliştirmek adına yeniden yapılandırdığımız servisimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaışmaktayız.