Honda Özel Servisi

Honda  markasının tüm bileşen ve özellikleri konusunda uzmanlaşmış ustalarımız ve personellerimizin güvencesi ile Mekanik, Elektrik, Kaporta, Boya, Klima ve Tüm Bakım servislerimiz bulunmaktadır. 

Honda  Servisliğindeki tecrübesini müşterilerine orjinal yedek parçalar ve konusunda uzman kadrosuyla sunan Öztürk Otomotiv, gelişen teknoloji ile hayatınızda farklı bir yere sahip olan araçlarınız için aradığınız servis hizmetlerini sunmaktadır.

Teknisyenler, formenler ve diğer tüm çalışanlar, aracınızın sizin için çok değerli olduğunun farkındadır. Bu değer emanet alınır ve tüm ihtiyaçları karşılanır. Aracınızın neye ihtiyacı olduğu konusunda size bilgi verilir. 

Yapılacak çalışmalar sizin bilgiliniz ve onayınız dahilinde gerçekleştirilir. Uygulamaları adım adım izleme, takip etme hakkına sahipsinizdir; Öztürk Otomotiv buna saygı duyar. Teknik uygulamaların hedefi, aracınızda, ilk aldığınız günün güvenini ve konforunu hissettirmektir. Genel hizmet hedefimiz ise sizlerin memnuniyetidir.


Motor bir aracın en önemli bölümüdür. Motorun ömrünün uzun olması ve verimli bir şekilde uzun km yapması için bakımlarının düzenli ve zamanında yapılması gerekmektedir. Kullanılan motor yağı ve antifrizin bilinen markalar olması önemlidir. Bir motorun düşmanı hararet ve yağın zamanında değiştirilmemesidir. Motor arızası çok sık görülen bir olay değildir. Motor parçalarının orijinal ve garantili olması daha uzun zaman ve daha uzun km yapmasını sağlar. Bu gibi prensipleri sadece motor ve mekanik değil, tüm servis hizmetlerimizde en ince detaylara kadar titiz işçilik prensiplerimizle çalışmaktayız.